ВИЦ

Си оделе Мујо и Хасо по патот и одеднаш паднале во дупка.
Се мачеле и никако да излезат и на крај виделе дека не можат да излезат, и решиле тука да преспијат.
И овој Мујо му вели на Хасо, абе Хасо овде ке преспиеме, Хасо му рекол па да.
Мујо му рекол па зошто не кажеш да отидам да си ги земам пиџамите!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 13 Ноември 2017 14:59 Технологија
Корисниците луди по iPhone X
Побарувачката за iPhone X и iPhone 8 Plus се зголемува...Корисниците не го сакаат iPhone 8, но затоа ја сакаат Plus верзијата.

Се разбира, iPhone X е најпосакуваниот телефон во моментот на пазарот, па затоа Apple мораше да го зголеми производството до крајот на годината, затоа што корисниците се луди по него.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Polaroid во минатото беше поим за фотографија, а сега се спушти на исто ниво како Mot...
Не можевме да поверуваме кога видовме...
Тим Кук вели дека iPad Pro е ист како компјутер...
Изгледа дека Face ID технологијата лесно може да биде излажана...
Протекоа најновите фотографии за Samsung GALAXY A7 (2018)...
Google се уште не може да успее да ги отстрани старите софтвери...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....