ВИЦ

Секс на јавно место


Мујо се секса со Фата во паркот. Доаѓа полицаец:
- "Срам да ви е, се сексате на јавно место! За тоа следува казна!"
Мујо вика:
- "Знаете и јас сум полицаец, па ќе биде малку чудно и мене да ме казните!"
- "Не грижи се колега, имаш среќа, тебе прв пат те гледам, но оваа жена ја казнувам веќе трети пат оваа недела!"

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 13 Ноември 2017 15:54 Технологија
Apple работи на таен проект под името T228
Мистериозниот уред што не е iPhone ќе пристигне во 2020 година...Apple за 2020 година спрема нов уред - очила за проширена реалност. Уредот доаѓа со кодно име T228 и ќе работи на софтверската верзија iOS - "reality OS".

Марк Гурман од Bloomberg тврди дека Apple ќе има технологија спремна за аугментирана реалност во 2019 година, а уредот ќе го лансира една година подоцна.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Polaroid во минатото беше поим за фотографија, а сега се спушти на исто ниво како Mot...
Не можевме да поверуваме кога видовме...
Тим Кук вели дека iPad Pro е ист како компјутер...
Изгледа дека Face ID технологијата лесно може да биде излажана...
Протекоа најновите фотографии за Samsung GALAXY A7 (2018)...
Google се уште не може да успее да ги отстрани старите софтвери...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....