ВИЦ

Кино

Полицаец прашува друг полицаец кој секој ден оди во кино:
- "Зошто секоја вечер доаѓаш облечен во тренерки?"
- "Па затоа што на врата пишува No smoking!"

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 09:42 Технологија
iPhone X ќе добие наследник Plus
Apple другата година повторно ќе претстави три модели на смартфони...Во 2018 година ќе има и iPhone X Plus верзија со 6,5 инчен OLED дисплеј, и уште два телефона - 5,8 инчен OLED дисплеј и 6,1 инчи LCD дисплеј.

Се уште не ги знаеме цените, спецификациите и точните имиња на телефоните, но сигурно е дека компанијата во Купертин настапува на сцена со три модели. Минг Чи Куо е сигурен за тоа прашање и тука нема дилема.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Polaroid во минатото беше поим за фотографија, а сега се спушти на исто ниво како Mot...
Не можевме да поверуваме кога видовме...
Тим Кук вели дека iPad Pro е ист како компјутер...
Изгледа дека Face ID технологијата лесно може да биде излажана...
Протекоа најновите фотографии за Samsung GALAXY A7 (2018)...
Google се уште не може да успее да ги отстрани старите софтвери...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....