ВИЦ

Плавуша му вели на дечкото:
- Трудна сум од тебе.
- Како ма трудна, па ние немаме никогаш спиено заедно?
- А бе, и јас самата сум шокирана!


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 12 Јануари 2018 16:14 Технологија
Ворен Бафет нема добро мислење за биткоин

Ворен Бафет смета дека биткоин нема да заврши добро...Ворен Бафет се смета за важен финансиски аналитичар во глобални рамки и затоа неговото мислење е многу важно за овој вид на пазар. Тој вели дека се што се случува со биткоин е илузорно и не е долгорочно.

Приказната за биткоин е поголема, отколку самиот бизнис. Тој вели дека бизнисот со криптовалутите не е со пари, туку сето тоа е една фатаморгана.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Американскиот гигант Ford го најави новиот модел Mustang Shelby GT500...
Apple за 5 години планира да изгради уште еден кампус во Америка...
Без оглед на тоа дали користите Instagram секојдневно или не, новата опција дефинитив...
Oд Ferrari велат дека се импресионирани од тоа што го прави Tesla, но не би можеле да...
После неколку децении истражување на вселената, околу Земјината орбита се собра голем...
Google веќе со години работи на различни проекти поврзани со уметноста...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...