Петок, 12 Јануари 2018 16:39 Технологија
Samsung го лансираше Galaxy J2 Pro (2018)

Samsung официјално го претстави Galaxy J2 Pro (2018) ...Samsung Galaxy J2 Pro (2018) има одлични перформанси како за својата категорија од ниска класа. Се разбира, Galaxy J2 Pro (2018) има ниска цена и изгледа неодоливо со неговата црна, златна и сина боја.

Цената на Pro 2 изнесува 145 долари, кој официјално беше објавен на CES 2018. Моделот има 5-инчен дисплеј, Android 7.0 Nougat оперативен систем, батерија со 2600mAh, и камери 8MP/5MP, со 1.5GB RAM меморија и 16GB ROM меморија.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Американскиот гигант Ford го најави новиот модел Mustang Shelby GT500...
Apple за 5 години планира да изгради уште еден кампус во Америка...
Без оглед на тоа дали користите Instagram секојдневно или не, новата опција дефинитив...
Oд Ferrari велат дека се импресионирани од тоа што го прави Tesla, но не би можеле да...
После неколку децении истражување на вселената, околу Земјината орбита се собра голем...
Google веќе со години работи на различни проекти поврзани со уметноста...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...