ВИЦ

Гужва во автобус, возачот наеднаш закочил, па една девојка удрила директно во полицаецот до себе.
- Се извинува, инерција!
- Ништо, ништо, Милорад!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 13 Јануари 2018 18:42 Технологија
Samsung го објави превиткувачкиот телефон

Samsung има смартфон со 7-инчен дисплеј на превиткување...Samsung на CES 2018 имаше два оригинални прототипови со телефони што се виткаат. Едниот од нив се поклопува кон внатрешниот дел, а другиот кон надворешниот дел.

Неговата точна големина на екранот изнесува 7.3 инчи и не знаеме кога точно ќе излезе на пазарот, оти производителот не ја прецизираше ниту цената ниту другите спецификации...

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Американскиот гигант Ford го најави новиот модел Mustang Shelby GT500...
Apple за 5 години планира да изгради уште еден кампус во Америка...
Без оглед на тоа дали користите Instagram секојдневно или не, новата опција дефинитив...
Oд Ferrari велат дека се импресионирани од тоа што го прави Tesla, но не би можеле да...
После неколку децении истражување на вселената, околу Земјината орбита се собра голем...
Google веќе со години работи на различни проекти поврзани со уметноста...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...