ВИЦ

Хасо му вели на Мујо:
- Мујо, велат дека веќе џентламените не постојат!
- Глупости Хасо! Па вчера јас и држав на Фата чадорот додека ја менуваше гумата.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 13 Јануари 2018 20:08 Технологија
Samsung машина за перење со QuickDrive технологија

И перењето алишта станува паметно благодарение на Samsung...


Новата генерација на перална машина се базира на QuickDrive технологија, која беше презентирана на CES 2018 саемот во Лас Вегас.

Новата машина за перење алишта има функција за пристап на интернет, која е интегрирана во Samsung Smart Things еко-системот, што значи дека добивате ефикасно и брзо перење. Помошникот за перење, Q-rator, има многу смарт спецификации за процесот е биде значително полесен. Тој ви асистира со предлози за оптимални циклуси на перење врз основа на материјалот од којшто е изработена облеката што сакате да ја перете.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Американскиот гигант Ford го најави новиот модел Mustang Shelby GT500...
Apple за 5 години планира да изгради уште еден кампус во Америка...
Без оглед на тоа дали користите Instagram секојдневно или не, новата опција дефинитив...
Oд Ferrari велат дека се импресионирани од тоа што го прави Tesla, но не би можеле да...
После неколку децении истражување на вселената, околу Земјината орбита се собра голем...
Google веќе со години работи на различни проекти поврзани со уметноста...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...