Недела, 14 Јануари 2018 15:06 Технологија
Модерната технологија на Audi A8

Audi A8 располага со најмодерна технологија со зголемена безбедност...Audi A8 е многу моќна машина, која ви пружа максимално комфорно патување, со специјална технологија со сензори за автоматско подесување на светлата во зависност од висината на осветленоста во околината каде што се наоѓате.

Осмицата има технологија за подесување на амортизацијата со цел да не се помрднувате од седиштето кога имате некои испакнатини или дупки на патиштата. Погледнете колку фасцинантен е најновиот модел на Audi:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Хуманоидниот робот Софија добро одговара на навреда...
Viber воведе нова опција за самоуништување на фотографиите и видеата што ги разменува...
  Подигната е тужба против 1.000 млади луѓе за ширење порнографија на Facebook ...
Поради една Facebook измена на News Feed, Цукерберг изгуби 3 милијарди...
Со најновата надградба на Windows 10 имате неколку подобрувања...
Asus ZenFone Max Plus е голем телефон и буквално и со неговите спецификации...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...