ВИЦ

Стојат 2 деца пред црква и гледаат млад брачен пар кој штотоку се венчале.
Едното дете му вика на другото.
-Гледај сега паника!
Оди до младоженецот и му вика:
-Здраво тато.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 12 Февруари 2018 15:36 Технологија
Xiaomi Mi Mix 2s - Што има под хауба

Xiaomi го презентираше Mi Mix 2 во 2017 година, кој е наследникот на Mi Mix...


Mi Mix 2s располага со ќерамички дизајн, 5.9 инчен дисплеј, најмоќниот Snapdragon 845 процесор, 8GB RAM меморија и 256GB ROM меморија.

Од задната страна смартфонот ќе има двојна вертикално поставена камера со 12MP и оптички зум. Цената уште не се знае, што мислите?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Huawei има технологија со вештачка интелигенција за автономни возила...
Илон Маск планира до 2019 година да ја реализира програмата со лансирање на 12.000 са...
Samsung Galaxy S9 сега е во фокусот на вниманието, за кого се објавени неофицијални с...
Се повеќе низ светот се извршува плаќањето преку телефонот...
Tesla Inc. доживеал хакерски напад во компјутерите на компанијата...
Целосно новиот E-PACE е првиот компактен СУВ на Jaguar...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...