ВИЦ

Си биле 3 двојки на вечера.и жени,како жени сакале да докажат дека нивниот брак е најдобар.и прватa жена вели на својот маж:
-подај ми го шеќерот,шекерче!
вторава пак,да не остане така му вели на својот маж:-дај ми го медот,меден мој!
третата,која не сакала да се посрамоти божем бракот не и е добар,му вели на својот маж:-...Подај ми ја шунката,свињо една!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 13 Февруари 2018 12:36 Технологија
Samsung објави реклама со робот за Our Galaxy

Како роботот учествува во производството на Samsung телефоните...Компанијата Samsung е развиена до тој степен што веќе е достојна за сите конкуренти во мобилната индустрија, сега не сме сигурни кој е подобар од неа и од Apple.

Samsung објави нова реклама, во која вели дека нејзина задача е да обрне внимание на ситните работи, а наша задача е да ги правиме големите работи:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Huawei има технологија со вештачка интелигенција за автономни возила...
Илон Маск планира до 2019 година да ја реализира програмата со лансирање на 12.000 са...
Samsung Galaxy S9 сега е во фокусот на вниманието, за кого се објавени неофицијални с...
Се повеќе низ светот се извршува плаќањето преку телефонот...
Tesla Inc. доживеал хакерски напад во компјутерите на компанијата...
Целосно новиот E-PACE е првиот компактен СУВ на Jaguar...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...