ВИЦ

Мујо решава крстозор и по одредено време го прашува Хасо:
- Хасо, кажи ми животно со 5 букви кое почнува на Р а завршува на О.
Хасо испикал како топ - Kрава!
- Како бе Хасо крава?
_ Па така убаво, кравата започнува со рогови а завршува со опашка!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 14 Февруари 2018 13:02 Технологија
Huawei P smart е одличен и нов смартфон

Huawei го презентираше својт нов смартфон P smart...Huawei го презентираше P smart, новиот смартфон со Android 8.0 оперативен систем, FHD+ дисплеј, Smart Face Beauty, со екран од 5.65-инчи, две задни камери од 13MP + 2MP.

Камерата е супер квалитетна и располага со многу режими за фотографирање. Под хауба има беспрекорен Kirin 659 процесор, кој содржи вештачка интелигенција за следење на желбите на корисниците.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Huawei има технологија со вештачка интелигенција за автономни возила...
Илон Маск планира до 2019 година да ја реализира програмата со лансирање на 12.000 са...
Samsung Galaxy S9 сега е во фокусот на вниманието, за кого се објавени неофицијални с...
Се повеќе низ светот се извршува плаќањето преку телефонот...
Tesla Inc. доживеал хакерски напад во компјутерите на компанијата...
Целосно новиот E-PACE е првиот компактен СУВ на Jaguar...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...