ВИЦ

Се случило некое убиство во северен Гренланд, полицијата го притворила осомничениот еским и го прашале:
- Каде беше и што правеше ноќта од Октомври до Април?!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Технологија
На Facebook Messenger се појави вирус за рударење на криптовалутата монеро...
Излезе слика со плочата на Galaxy S9, каде очигледно има место за џек за слушалки...
Ова е новиот процесор за телефони со висока резолуција и Quad HD екрани...
Galaxy S9 и S9+ се сетирани за објавување на почетокот на март...
Toyota има амбициозен план за објавување на 10 различни електрични модели до 2020г...
Age of Empires: Castle Siege е класична компјутерска игра со стратегија...
САД ја обвинува Северна Кореја дека WannaCry излегол од Северна Кореја...
Twitter профилот на Џулијан Асанж е деактивиран...
Lopifit е електричен велосипед што се движи се одење...
Сигурно веќе знаете дека највлијателните Инстаграмџии заработуваат дебело...
Mobile Nails се смарт нокти, со кои ќе може да се јавувате на други...
Дронот на Zipline може да спаси милионски животи...
Samsung сигурно проценил дека треба да има повеќе ценовно прифатливи модели...
BMW двојно ќе го зголеми производството на електрични коли до 2019...
Биткоин полека закрепнува после огромниот пад на вредноста...
iPhone X го обвинуваат за расизам поради неговата Face ID функција...
Страница 8 од 257


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...