ВИЦ

Разговараат две плавуши:
- Знаеш ли зошто во Кина има толку многу народ?
- Пааа... не знам, кажи ми.
- Затоа што кондомите им се кинески.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Технологија
Tesla Roadster ќе се спрема за летање на Марс...
Сите што сакаат да профитираат од bitcoin бараат различни начини за да дојдат до пари...
Сите би помислиле дека намерно е направено да не можете да го блокирате Марк Цукерберг на Facebook....
Apple конечно призна после многу притисоци дека старите iPhone уреди се многу бавни...
Замислете кој удар е што основачот на Bitcoin.com ги продаде сите свои биткоини...
Прогласени се најлошите лозинки за 2017 година, при што се утврдува дека ништо не е променето и год...
Samsung Galaxy S9 ќе биде официјално објавен дури другата година, но сликите со неговиот дизајн веќ...
Wi-Fi лозинката во одредени случаи ни е многу потребна...
Facebook отсега ќе ги известува корисниците и без да ги тагираат на фотографиите...
Ова е првото нешто што се случува во историјата на спортот...
Илон Маск е еден од топ светските иноватори...
Нов тип на автобуси со напредна технологија се пуштени во употреба во јужно кинескиот град Шенжен.....
Многумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Погледнете како се краде најновиот Мерцедес...
Дали сте размислувале некогаш дали сме зависни од интернет...
Витни Волф е жената ко-основач на Tinder, социјалната мрежа за запознавање...
Страница 9 од 257


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...