ВИЦ

Влавот за Нова Година оди кај комшијата и му вика: Утревечер, точно во 00 :00 ноќта ќе пукаш...еве ти пиштол...ќе платам колку треба...а комшијата, зачудено: Епа добро, ама зошто? Влавот му вика - моја работа... И во 00:00 комшијата пука, а Влавот: Иииии, деца, чувте ли...го убија Дедо Мраз...НЕМА ПОКЛOНИ!!!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Технологија
Веб страницата DisplayMate објави дека Galaxy S8 има најдобар екран во светот...
Русија го инсталираше првиот семафор на соларна енергија во Москва...
Црната птица е авионот Lockheed SR-71 Blackbird, кој бил побрз и од проектилите...
На апликацијата со камерата на Facebook имате интересен филтер, со кој се претварате во Night King....
Американска фреска била нацртана во 1937 година...
Ознаката хаштаг на социјалните мрежи официјално наполни 10 години постоење пред 3 дена...
Samsung ги воодушеви фановите со моќното презентирање на најдобриот телефон во светот...
LG на IFA саемот во Берлин ќе претстави два интересни проектора...
Oukitel добро го спремил новиот модел за користење во екстремни услови со вода, песок, пад на камењ...
Amazon е број еден онлајн продавница во светот...
Новата верзија на Android конечно ја дочека светлината на денот...
Samsung вели дека новиот премиум фаблет е Next Big Thing...
Рекламните слики на McDonald's за својата апликација го демонстрираа дизајнот на осмицата...
Samsung е еден од светските производители на смартфони...
Смарт патиките се супер забавни и дефинитивно нема да ви биде здодевно со нив...
Обновливите извори на енергија на Европа ќе обезбедат зелена енергија за 80 милиони луѓе...
Страница 10 од 246


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....