ВИЦ

Како жената започнува кавга

Вечер. Мажот и жената гледаат бокс. Мажот воздивнува и вели:
- "Разочаран сум, се заврши за 4 минути."
Жената се насмевнува и вели:
- "Е, сега знаеш како ми е мене."
И така почнала кавгата...

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Технологија
Замислете, сега е во тренд да се собираат виртуелни мачки и се даваат многу пари за тоа...
Поранешен вработен во Гугл бил отпуштен за дискриминација, кој сега поради истата причина ја тужи к...
Intel ја има осмата генерација од i7 процесорот...
LG ја претстави паметната футуристичка кујна...
Alphonso е софтвер што ќе го следи секој ваш чекор, само доколку дозволите...
Копчињата од F1 до F12 сигурно ретко ги користите...
Tesla Semi ќе дојде и во Европа...
Sony ќе го претстави Xperia XZ1 Premium на MWC 2018...
Тековната пазарна вредност на Apple е 869 милијарди долари...
Пазарот на паметни телевизори со понуда на супер интересни проекти...
Технологија во служба на медицината...
Шефот на facebook ќе се посвети на решавање на проблеми...
Со помош на овие очила може да се снима и објави што и да сакате...
Колку многу неверојатни работи ќе може да направите со 3 задни камери...
Страница 4 од 257


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...