ВИЦ

Во школо наставничката му вика на Трпе :
-Трпе кажи како работи моторот !
-Може ли со свои зборови ?
-Секако !
-Бббббббррррррррррррмммммммммм !!!!!!!!!!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Технологија
Facebook реши да го промени менито со нотификации со цел да биде попрегледно и корисниците во секо...
Најновата верзија iOS 11.1 носи со себе одредени новитети...
Крузерот е толку огромен, што би можел да собере 80 фудбалски терени...
Машинското сечење на дрва е одлично за вашите раце...
Дали се уште се сеќавате на звукот од Windows 95...
Стариот новинар Стивен Леви ги сподели првите впечатоци за iPhone X со јавноста...
WhatsApp конечно додаде опција за бришење на пораките што веќе се испратени...
Експертите за традиционална густа јапонска супа со резанци, позната како рамен, велат дека е прави...
Батеријата се уште е една од болните точки на секој смартфон...
Најголемиот малопродажен синџир во светот наскоро ќе започне со тестирање на роботи во своите прода...
Со најновата надградба на Microsoft Xbox One, отсега ќе може да ги снимате поставките во облак серв...
Корисникот Блек и неговата сопруга направиле тестирање на нивниот iPhone...
Брук Амелија Питерсон е млада девојка, на која татко и е вработен во Apple... поточно, беше вработе...
South Park: The Fractured But Whole веќе една недела на играчите им нуди неколку активности во кои...
Стримањето во живо на Instagram доби нова опција, сите корисници веќе ќе може тоа истовремено да г...
Страница 5 од 246


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....