ВИЦ

Плавуша отишла во некое село се видела со некој овчар како чува овци и го прашала:
- Колку години има оваа овца?
А овчарот и рекол:
- Две.
- Е како знаеш?
- Па гледам по роговите.
Плавушата се загледала и рекла:
- Види, стварно има 2 рогови.

ТОП ВИДЕО

Насилници пукале во коленото на Русинот за време на расправија, па тој уште повеќе полуде кога го истрелаа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ


 
 
 
 


24FUDBAL.com.mk

Менаџерот на Лестер, Клаудио Раниери вели дека тие постакуваат да ја одбра...
Ливерпул го потврди ангажманот на Лорис Кариус, голманот на Мајнц кој брани...
Според италијанските медиуми, Алваро Мората е пред заминување од Јувентус,...
Жозе Мурињо ги договорил личните услови, остануваат уште детали за неговио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Девојките со долна облека и бикини што го истакнуваат своето сочно тело се неодоливи ...
Доли Кастро има одлично тело, затоа што вежба, а провокативното позирање не го комент...
Валери има бомбастично тело, затоа подгответе се пред да кликнете на play на видеото....