ВИЦ

Слушнал гјуптин дека жена му го изневерува, па решил да ја фати на дело. Еден ден влетал дома порано од работа и ја видел жена му како лежи сама во спалната. Несакајќи да биде излежан ја фатил за онаа работа и ја прашал;
- Жено зошто ти е влажна?
- БОг да чува, па плачеше по тебе!
- А жошто влакненцата ти се навнатре?
- Аман бе, па бидејќи шмркаше додека плачеше по тебе.

ТОП ВИДЕО

Мажите се опиле и сакале да се тепаат на Кунг Фу, но ова е дефинитивно некоја нивна рандом смислена верзија поради пијанството...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ


 
 
 
 


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Гранада му врачи отказ на тренерот Пако Хименез по најлошиот стар...
Лига на Шампиони | Атлетико Мадрид им го нанесе првиот пораз оваа сезона н...
Англија | Според дел од англиските медиуми, ФА ќе се обиде да го ангажира А...
Македонија | Дербито помеѓу Вардар и Пелистер заврши без победник 1-1, Шке...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Елени е жена што може многу лесно да го возбуди машкиот пол со својот изглед и поглед...
Русокоса, со одличен задник, одлични гради и зелена облека со зелена долна облека... ...
Џена е облечена со обична црвена долна облека, која може мажите да ги испровоцира как...