ВИЦ

Мујо му се жали на Хасо
- Мојата Фата повеќе го сака својот вибратор отколку мене!
- Од каде па сега тоа? - го прашува Хасо.
- Па ми честиташе роденден на датумот кога си го купи.

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 15 Јуни 2017 08:22 Видео
Моторџиите прават киксови

Моторџиите се секогаш егзебиционисти, кои обожаваат да се поигруваат со своите мотори...

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги каж...
Ова се рачни изработки исклучиво од природно дрво, погледнете какви се мајстори има н...
Бебињата се многу интересни, особено ако им закачите клацкалка и им ставите книга во ...
Момчево сакало да направи спот како Usher за неговата песна Yeah, која беше супер хит...
Мајката сакаше само да го бакне бебето, но тоа уште повеќе...
На децата им треба само да им обрнете внимание, не им треба да се правите циркузанти....


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...