ВИЦ

Го прашува жената мажот:
- Што најмногу ти се допаѓа кај мене, моето убаво лице или моето секси тело?
Мажот ја мерка од глава до пета:
- Па мислам дека најмногу ми се допаѓа твојата смисла за хумор.

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 08:07 Видео
Неодоливите гејзири на Исланд

Секоја држава и место си има своја автентичност, така Исланд ги има своите природни гејзири, кои создаваат неверојатно пријатни пејзажи за нашето човечко око...

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ова е моментот кога 5 минути ги доживувате како 50 минути...
Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е ...
Детето напорно тренира за да го стигне филмскиот легендарен боксер Роки Балбоа...
Малкумина знаат за јодлањето, но ова е древна дисциплина, со која луѓето од различни ...
Секоја држава и место си има своја автентичност, така Исланд ги има своите природни ...
Моторџиите се секогаш егзебиционисти, кои обожаваат да се поигруваат со своите мотори...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...