ВИЦ

Мујо објаснува дека има глушец у хотелска соба:
- Халооо, рецепцион?
- Јес?
- Ду ју ноу Том енд Џери?
- Јес?
- Епаааа, Џери ин да рум!


ТОП ВИДЕО

Децата секогаш препознаваат други деца, без разлика дали се работи за животни или луѓе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 09 Август 2017 09:04 Видео
Како изгледа кога мачка нарачува

Мачката ја ставиле на трпеза и тоа што ќе го допре од менито, тоа и го даваат...

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Децата секогаш препознаваат други деца, без разлика дали се работи за животни или луѓ...
Можеби не верувате, но момчето од Русија ги прашува девојките да му ги соблекуваат г...
Една жена била болна од анксиозност, па дружењето со птиците и помогнало да оздрави.....
Горан на својот Facebook профил објави две видеа, од кои првото го објавивме на овој ...
Еве овде на некој му текнало да стави осовина и големо дрво, на кое стојат десетина ...
Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги каж...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Герет Бејл беше топ тема на денешната прес конференција на Зинед...
Македонија | Македонскиот фудбалер им го направи преубав денот на млади деч...
Македонија | Македонскиот шампион овозможува патување на навивачите со клуб...
Англија | Жозе Мурињо знаеше какви прашања ќе го чекаат на пресот пред дуе...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...
Овие филмски сцени се навистина вредни за паметење...