ВИЦ

Капут

Доаѓа Мујо пијан дома и одеднаш се слуша - Бум!!! Фата го прашува:
- "Mујо, што падна?"
- "Капутот."
- "Е како капутот толку силно да се слушне?"
- "Е па јас бев во него."

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 07 Февруари 2018 11:17 Видео
Кутриот не можеше да избега од полиција

Кутриот пијан човек сакаше да ја искористи шансата кога полицаецот го нема и да избега... но врти, сучи, по сила на законот пак мора да се врати...

Видеото можете да го погледнете на овој линк, жалиме што не можевме да го прикачиме.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Другарите „малку“ се шегуваа со својот успиен другар и го ставија да спие на отворена...
Најлесен начин за вашето куче да се забавува...
Џим Кери и сите негови лица уште како дете, до возрасен човек со сите улоги...
Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...
Како и секој друг „нормален“ дечко, така и овој и подарил нешто на својата девојка за...
Ова е моментот кога мислите дека вашиот партнер јаде нешто подобро од вашето...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...