ВИЦ

Човек и поп

Доаѓа поп и прашува еден човек:
- "Чедо, ви се молам, може ли да ми кажете каде се наоѓа најблиската Црква?"
- "Ќе ви кажам, само ако веднаш ми ги простите сите гревови."
- "Но, јас не можам да го направам тоа."
- "Тогаш не ви кажувам."
- "Со таквото однесување никогаш нема да стигнете до рајот."
- "Ни вие нема да стигнете до црквата."

ТОП ВИДЕО

Ловџијата сакаше да го убие еленот, но животното му рипна и речиси го уби од тепање...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 22 Февруари 2014 16:25 Hot & Sexy
Научете се на страстен „француски бакнеж“

Оваа информирана девојка трпеливо и детално ќе ви објасни како да го/ја импресионирате партнерот/ката...

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Не смее да се вози кога се пее и не смее да се пее кога се вози...
Маријанскиот Ров е голем колку цели Хималаи да собере внатре, каде има незамисливи ус...
Не би рекле дека ова е мало куче, што може да скока како кенгур. Очигледно има вишок ...
Ловџијата сакаше да го убие еленот, но животното му рипна и речиси го уби од тепање.....
Веднаш ќе се вљубите во сексапилната Русинка кога ќе ја видите како игра. Не грижете ...
„Понекогаш даваме, а понекогаш и земаме љубов“, напишала мајката што ги снимала нејзи...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Атлетико Мадрид ја продолжи соработката со Јаник Караско, фудбале...
Шпанија | Лука Модриќ стави потпис на нов договор со Реал Мадрид според кој...
Англија | Според пишувањата на медиумите од Англија, Кун Агуеро би можел да...
Англија | Поранешниот херој на „Топчиите“, Робин ван Перси одново го навле...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Популарната секси дама Саманта Градовил ќе ве поттикне да зинете и да ви потечат лиги...
Манекенките на ова видео се најплатени поради нивното неодоливо тело и лице, погледне...
Постојат различни видови на писти, авионска писта, модна писта... стоп! Модната писта...