ВИЦ

Венчавка

- "Зошто не сакаш да се венчаме?", молејќи ја прашува момчето девојката.
- "Од две причини."
- "А тоа се?"
- "Првата си ти, а другата - некој друг."

ТОП ВИДЕО

За да не давате дополнителни пари за превозни средства за снег, можете да ги земете овие алатки со кои ќе се пробивате на секакви терени...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 22 Февруари 2014 16:25 Hot & Sexy
Научете се на страстен „француски бакнеж“

Оваа информирана девојка трпеливо и детално ќе ви објасни како да го/ја импресионирате партнерот/ката...

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Децата секогаш се расправаат, затоа што секогаш и секој мисли дека туѓиот дел е погол...
Русокосата девојка е дефинитивно „најпаметна русокоса на светот“, оти не знае чиј гла...
За да не давате дополнителни пари за превозни средства за снег, можете да ги земете о...
Љубовта меѓу вомбатот Волтер и човекот Мик е огромна и ќе ви ги разнежни срцата...
Само шарените јајца со природни бои се здрави, а еве како со лушпи од кромид може да ...
Кога ќе видите колку оваа девојка е еластична, ќе почнете и вие да вежбате јога во ис...


24FUDBAL.com.mk

Според пишувањата на медиумите од Италија, „Старата Дама“ побарала од Пол ...
Роберт Левандовски погоди со глава за водство на Баерн Минхен од 2-1, на Б...
Нервозниот Чилеанец не го признава поразот бидејќи според него подобриот од...
Словенечкиот репрезентативец беше одличен на голот на мадриѓаните и еден од...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Секси девојки со бикини се шетаат и прават фотосесии на плажа, сигурни сме дека ви те...
Погледнете што се случува со сексапилната Џиџи Хадид кога ја снимаат зад сцената...
Веројатно никогаш не сте биле во фризерски салон, каде ве чека секси русокоса девојка...