ВИЦ

Отишол Мујо во Америка и зел стан под кирија незнаејќи дека во него има глувци.
Почнал да размислува да му се јави на газдата и да се жали, ама проблемот е во тоа што не знае англиски.
На крајот му се јавил и му вика:

- Хелоу!
- Хелоу, одговара газдата.
- Том и Џери! Ду ју ноу?
- Јес, ај ноу... (збунето одговара газдата)
- Епа Џери!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 10:33 Hot & Sexy
Секси црно-бел свет со Ана Камила

Ана Камила ја имате и во бела и во црна верзија, односно во комплет со сексапилната долна облека...

Anna Kamilla from MAINRAW on Vimeo.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Момчето оди по продавници за да проба колку фирмите се заштитени од лажни пари...
Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...
Ако сте тинејџер од 2000 година, и ако ве фати носталгија во 2037 година, ќе раскажув...
Лутиот џеди нема милост за никого, затоа нека внимаваат и другите да не го налутат...
Овој сензуален танчер со облини навистина има чувство за провокативно танцување...
Момците се прави легенди со свирењето, фаците што ги прават и сценскиот настап пред с...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....