ВИЦ

Итар Пејо сонувал многу пари и бројот 6. Сабајлето станал во 6 часот и 6 минути, повикал такси со регистрација 666 му платил 66 денари. Отишол на хиподром на каса број 6 и на коњот број 6 ставил 66.666 денари.
- И?
- И коњот со број 6 завршил 6-ти.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 09 Февруари 2018 16:20 Hot & Sexy
Спремање за секси фитнес натпревар
Дали се палите на развиени и мускулести секси девојки...

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Другарите „малку“ се шегуваа со својот успиен другар и го ставија да спие на отворена...
Најлесен начин за вашето куче да се забавува...
Џим Кери и сите негови лица уште како дете, до возрасен човек со сите улоги...
Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...
Како и секој друг „нормален“ дечко, така и овој и подарил нешто на својата девојка за...
Ова е моментот кога мислите дека вашиот партнер јаде нешто подобро од вашето...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...