ВИЦ

Сретнал некој петел мало пиле како пуши на улица, па му вика:- Што правиш бе мангуп. Ќе те кажам на татко ти и мајка ти ако веднаш не престанеш да пушиш.- Што ми е мене гајле, бе. Јас сум од инкубатор.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Видео
Нема да верувате кои актери прво снимале филм за возрасни пред да станат глобално популарни...
Секоја чест за човекот што ги кажува своите најголеми фрустрации за животот пред публика... од ова...
Женскиот фудбал во овој случај се одвива на секси начин... внимавајте да не се возбудите сексуално....
Дамата очигледно обожава да чува кучиња и затоа нејзината кола е резервирана исклучиво за нејзините...
Во овој краток филм Сесилија го заведува малиот Панчо... погледнете го видеото...
Следете го вашето срце, оти мозокот е глупав... погледнете го видеото одоздола...
Едиторијал со бикини за плус сајз жени... со згодната дама од Перу...
Сите пијат и јадат прекумерно за дочекот на новата година... па сигурни сме дека сите вака се чувст...
Девојките имаат големи облини, но сепак се секси, погледнете го видеото...
Јогата на вода изгледа фасцинантно, особено кога мора да држите баланс, а тлото под вас е „нестабил...
Доколку сте мајстор или доставувач на пици, дали би наплатиле на овој начин...
Докажано е дека кучињата секогаш се грижат за децата и многу се внимателни кон нив...
Кајана Диор е една од топ секси популарните ѕвезди во порно индустријата...
Среќата е нешто што не се купува со пари, но ова е интересен краток филм за тоа како индустријата ...
Младата мајка нема срам и танцува без проблем пред аудиториум...
Татко му на Џеки Чен бил шпион, а мајка му шверцувала дрога...
Страница 3 од 223


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...