ВИЦ

Полицаец запира возило и му вели на возачот:
- Пијан сте?
- Не.
- Очите ви се црвени.
- Ако се навредуваме и тебе ушите ти се клемпави.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Видео
Девојките што снимале едиторијал вредат како дијаманти, а тоа ќе го утврдите кога ќе го забележите...
Кога ќе се пензионирате, не треба да се затворите дома...
Нина не се разголува, туку ја демонстрира својата сензуалност преку портокаловите гаќички, слушање ...
Малото црнче одлично фаќа ритам... погледнете колку добро ги прави неговите движења...
Евгенија Диордичук е жена што изгледа многу нежно во кревет... но е вистински оган кога ќе ја покаж...
Сите што сакаат да спијат ќе се пронајдат во ова маче, кое изгледа како да потонало во длабок сон ...
Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за нешто повеќе...
Децата секогаш препознаваат други деца, без разлика дали се работи за животни или луѓе...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае како да го мрда...
Можеби не верувате, но момчето од Русија ги прашува девојките да му ги соблекуваат градниците за 1...
Овие филмски сцени се навистина вредни за паметење...
Една жена била болна од анксиозност, па дружењето со птиците и помогнало да оздрави...
Секоја девојка си има свој изгледа, која морнарка, која цвеќарка, итн...
Горан на својот Facebook профил објави две видеа, од кои првото го објавивме на овој линк, а ова е ...
Страница 7 од 223


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...