ВИЦ

- Бабо Радо, имам проблеми со столицата, многу ми е тврда.

Баба Рада:
- Ќе ја однесиш столицата кај столар Петре и ќе ти ја тапацира со сунгер... :)


ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 21 Април 2017 11:23 Здравје
Што Џенифер Лопез никогаш не би јадела?
Зад цврстата танчерска фигура на пејачката стојат строги правила за исхрана...Џенифер Лопез континуирано вежба и внимава на храната. Затоа има сензационална фигура. Ѕвездата јаде се што е со органско потекло и никогаш не конзумира процесуирана индустриска храна, како што се на пример грицки и слатки.

Она што никогаш нема да го конзумира се цигари, кофеин и алкохол.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сите знаеме дека мозолчињата на лицето не смеат да се стискаат...
Отпушокот од цигари е најчесто фрлан отпад во цел свет...
Морската сол е природна и здрава, и има тераписки својства...
Во текот на летото сонцето може лесно да не изгори, затоа мора да бараме лек...
Спанаќот е еден од најздравите јадења, но мора да се води сметка како се подготвува.....
Здравјето на очите е многу важно, затоа мора да се чувате и редовно да одите на лекар...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...