ВИЦ

Забар

Мујо и Фата забрзано влегуваат кај забар и Мујо уште од врата вика:
- "Докторе, треба да извадите заб, но без анестезија.Само извадете го набрзина и завршете со тоа."
Забарот во неверување вика:
- "Леле господине, би било добро сите пациенти да се така храбри! За кој заб станува збор?"
Мујо се врти и вика:
- "Фатоо, дојди покажи кој заб те боли!"

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 10 Јуни 2017 08:33 Здравје
Вежбање јога со новороденче

Мајките што се породуваат не мора да паузираат со јога...Секогаш постои начин ако сакате нешто. На пример, ако сакате да вежбате јога, можете тоа да го правите додека сте бремени и дури и кога ќе се породите.

За се има лек, еве како може бебето да го завиете и да го прицврстите за вашето тело. Верувајте и нему ќе му биде подобро со вежбањето:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Јапонците се познати по секакви иновации, но и по древните техники што го олеснуваат ...
За некои тоа е незамисливо, особено ако практикуваме романтика и водење љубов навечер...
Вирсавија Борун изгледа како и секое 7 годишно девојче, сака да игра, да црта и сака ...
Кога киваме или кашламе, а притоа не ги покриваме устата и носот, правиме грешка со ш...
Носните влакна ги мачат и мажите и жените, а секој има свој метод за борба против нив...
Од бактериите мора многу да се чуваме, затоа експертите не предупредуваат дека мора ...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...