ВИЦ

Оди плавуша по пат и среќава некоја жена и и се обраќа:
- Здраво Тања, како си? Од кога не сме се виделе!
- Извинете, но јас не сум Тања.
- Леле! Дури и името си го променила!

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 10 Јуни 2017 08:33 Здравје
Вежбање јога со новороденче

Мајките што се породуваат не мора да паузираат со јога...Секогаш постои начин ако сакате нешто. На пример, ако сакате да вежбате јога, можете тоа да го правите додека сте бремени и дури и кога ќе се породите.

За се има лек, еве како може бебето да го завиете и да го прицврстите за вашето тело. Верувајте и нему ќе му биде подобро со вежбањето:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На комарците им нема крај во летните месеци...
Експертите велат дека лубеницата мора да се остава на собна температура...
Направете си леден чај за прочистување на организмот во телото...
Ќерката на Бил Конер починала во несреќа...
Двајцата родители вежбаат јога, додека нивното дете си игра околу нив...
Џејкоб Барнет е пример за дете, кое со прогноза од докторите дека нема да проговори, ...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...