ВИЦ

Прв

Мажот ја прашува жената:
- "Драга, дали сум привот со кој си спиела?"
А, жената на тоа:
- "Да, драги прв си. Со другите седев будна по цела вечер."

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 15 Јуни 2017 09:01 Здравје
Зошто во овој ресторан секогаш се греши нарачката?
Веројатно не постои човек што нема да биде фрустриран ако му ја згрешат нарачката...Меѓутоа, од овој ресторан никој не излегува нервозен. Зошто? Ресторанов во Токио нуди таква услуга, но клиентите не се нервозни затоа што келнерите се луѓе со деменција.

Поентата на ресторанот „Погрешни нарачки“ е да се подигне свеста за проблемите на луѓето со деменција, а акцијата со погрешни нарачки траела само од 2 до 4 јуни.

Погледнете ги фотографиите на овој линк.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На комарците им нема крај во летните месеци...
Експертите велат дека лубеницата мора да се остава на собна температура...
Направете си леден чај за прочистување на организмот во телото...
Ќерката на Бил Конер починала во несреќа...
Двајцата родители вежбаат јога, додека нивното дете си игра околу нив...
Џејкоб Барнет е пример за дете, кое со прогноза од докторите дека нема да проговори, ...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...