ВИЦ

Разговараат две пријателки:
- Баш би сакала на маж ми да му купам некоја вратоврска која ќе му ги истакне очите.
- Па секоја вратоврска може да му ги истакне очите на мажот, само треба повеќе да му ја стегнеш!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:20 Здравје
Не гледајте ако се ежите: Спасување на бебе на дело

Ако ви е тешко да гледате ножици, подобро не гледајте го видеото, бебево само што излезе од стомакот на мајката...Кутрото бебе не дишеше, но со упорност, докторите го спасија. Искрено, сакавме да го објавиме видеово за да ја пофалиме професионалноста на докторите, кои го спасија со масажа на срцето.

Солзи ни потекоа кога на крај се заврши како што треба:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Телото на жената после породувањето претрпува голем број на промени...
Бил Гејтс е еден од најбогатите луѓе на планетата...
Туширањето е многу едноставен начин за да ја одржувате секојдневната хигиена...
Сабрина има многу морничава болка во животот, затоа што секогаш кога треба да уринира...
Кога ќе пукне водењакот, тоа е знак дека бебето е спремно да дојде на овој свет...
Воздухот најчесто во теретана е исполнет со дезодоранс и спреј за тело за намалување ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....