Понеделник, 19 Јуни 2017 10:20 Здравје
Не гледајте ако се ежите: Спасување на бебе на дело

Ако ви е тешко да гледате ножици, подобро не гледајте го видеото, бебево само што излезе од стомакот на мајката...Кутрото бебе не дишеше, но со упорност, докторите го спасија. Искрено, сакавме да го објавиме видеово за да ја пофалиме професионалноста на докторите, кои го спасија со масажа на срцето.

Солзи ни потекоа кога на крај се заврши како што треба:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На комарците им нема крај во летните месеци...
Експертите велат дека лубеницата мора да се остава на собна температура...
Направете си леден чај за прочистување на организмот во телото...
Ќерката на Бил Конер починала во несреќа...
Двајцата родители вежбаат јога, додека нивното дете си игра околу нив...
Џејкоб Барнет е пример за дете, кое со прогноза од докторите дека нема да проговори, ...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...