ВИЦ

Дете му оди на полицаец и го прашува: Чичко колку е саатот? полицаецот: 3 и пол детето: а може ли во 4 да дојдеш да ми го испушиш? полицаецот инервиран почнува да го брка детето низ градот, кога налетува на некој негов колега. колегата: абе зошто трчаш толку кај го бркаш детено? полицаецот: абе ми рече во 4 да дојдам да му го испушам... колегата: ПА КАДЕ БРЗАШ СЕГА Е 3 И ПОЛ...

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 10:50 Здравје
Како да ги намалите изгорениците со лубеница
Во текот на летото сонцето може лесно да не изгори, затоа мора да бараме лек...Имаме многу средства за заштита од зраците на сонцето, но овој пат ви нудиме „вкусно“ и природно решение. Ако имате изгореници од сонце и имате лубеница во фрижидер, може да го намалите воспалението.

Поради високото количество на вода и моќниот антиоксиданс ликопен, лубеницата ја храни кожата и ја лекува. Кога јадете лубеница, оставете мал дел од црвениот дел на кората и со неа поминете низ оштетените делови на кожата.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Во денешно време многу лесно може да дојдете до мед на пазарот...
Оливија Вајлд ги подели корисниците на интернет со нивните спротивни мислења...
21 годишната девојка била упорна и ја намалила својата телесна тежина од 160 килограм...
Ајлин Еш на 105 годишна возраст активно вежба јога и вози автомобил...
Јапонците се познати по секакви иновации, но и по древните техники што го олеснуваат ...
За некои тоа е незамисливо, особено ако практикуваме романтика и водење љубов навечер...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...