ВИЦ

Мујо ја губи Фата во Супер маркет, застанува до згодна жена и…
– Може да се запознаеме? Јас сум Мујо...
– Марш, манијаку ни заеден, најде баш овде да ми се пушташ!
– Е па овде ја изгубив жената, а веднаш штом застанам до некоја згодна женска, жена ми од некаде излегува.


ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 11:04 Здравје
Зошто морската сол ги заменува лекарствата?
Морската сол е природна и здрава, и има тераписки својства...Морската сол настанува по природни процеси на испарување на солената вода, при што нејзините состојки се зачувуваат.

Благодарение на сите 80 елементи во составот, морската сол чудесно делува на здравјето, кожата и косата. Таа содржи калиум, магнезиум и манган, затоа може да направи чуда за вашата кожа, коса и општо за здравјето.

Морската сол ги балансира киселините во телото, го зајакнува имунитетот, го подобрува кардиоваскуларниот систем, ја намалува можноста за добивање на остеопороза, итн.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Во денешно време многу лесно може да дојдете до мед на пазарот...
Оливија Вајлд ги подели корисниците на интернет со нивните спротивни мислења...
21 годишната девојка била упорна и ја намалила својата телесна тежина од 160 килограм...
Ајлин Еш на 105 годишна возраст активно вежба јога и вози автомобил...
Јапонците се познати по секакви иновации, но и по древните техники што го олеснуваат ...
За некои тоа е незамисливо, особено ако практикуваме романтика и водење љубов навечер...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...