ВИЦ

Влегува една госпоѓа во бутик и се обраќа на продавачката (инаку плавуша)-Ќе ве молам можам да го пробам фустанот на излогот?-Не може. Ако сакате да го пробате ќе морате во гардеробата.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 08 Октомври 2017 14:19 Здравје
Сте слушнале ли дека некој вози на 105 години?

Ајлин Еш на 105 годишна возраст активно вежба јога и вози автомобил...Еш вели дека не сака да престане да вози се уште и успешно ги положува сите тестови. Се разбира, таа е во одлична психофизичка состојба и нема апсолутно никакви пречки за да внимава и да реагира како активен учесник во сообраќајот.

Таа вели дека кога-тогаш ќе мора да сопре да вози, но се уште се чувствува одлично и би сакала да вози барем уште неколку години:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Експерти од Белгија дошле до заклучок како да ги натераат децата да јадат зеленчук...
Брена Хакаби почнала со сноубординг кога лекарите и ампутирале нога...
Диетите се веќе непотребни, затоа што има други и подобри начини за начин на живеење....
Одржувањето на куќата никога не е лесна и едноставна работа...
Јадете повеќе зеленчук, постојано го слушаме тоа од личните тренери и лекарите...
Сигурно веќе сте забележале дека на мажите рацете им се потопли зимата отколку на жен...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...