ВИЦ

Народно радио

-"Добар ден, го добивте Народно радио, повелете?"
- "Дали мене сега сите ме слушаат?"
- "Да господине, повелете."
- "И во автомобили и во продавници?"
- "Да, повелете."
- "Одлично. Леон сине, не мора да купуваш мелко и сирење, баба ти веќе купила!"

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 08 Ноември 2017 16:26 Здравје
Мајката што ќе ги фасцинира и мажите со вежбањето

Мајката Андријана Перковиќ од Сплит е личен тренер за вежбање...Дамата што многу други жени поттикнала да го променат својот живот кон подобро, на дело сакала да се покаже како треба да се трудиме.

Погледнете како таа вежба, ништо чудно не е тоа што има совршено тело:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Телото на жената после породувањето претрпува голем број на промени...
Бил Гејтс е еден од најбогатите луѓе на планетата...
Туширањето е многу едноставен начин за да ја одржувате секојдневната хигиена...
Сабрина има многу морничава болка во животот, затоа што секогаш кога треба да уринира...
Кога ќе пукне водењакот, тоа е знак дека бебето е спремно да дојде на овој свет...
Воздухот најчесто во теретана е исполнет со дезодоранс и спреј за тело за намалување ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....