ВИЦ

Две деца стојат и едното го прашува другото:
Зошто имаш слаба оценка по историја?
И второто му вика:
Не сум јас крив наставникот ме прашува за нешто кога не сум бил роден.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 11 Ноември 2017 19:16 Здравје
Чувствува ужасна болка секогаш кога уринира

Сабрина има многу морничава болка во животот, затоа што секогаш кога треба да уринира ја боли многу...Животот на Сабрина е пекол оти одењето во тоалет и создава болка која е слична како онаа низ која минат трудниците кога одат на породување.

Таа не може да уринира уште кога била дете, поради ретка комбинација на неврогенична бешика и Фулеров синдром. Секој ден оваа 23-годишна девојка мора да земе 60 таблети со цел да се бори со болката.

Лекарите и кажале дека нејзиниот мозок не испраќа сигнали до бешиката и затоа не се опуштаат мускулите, па не може мирно да изврши нужда. За оваа болест се уште нема конечно решение.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Телото на жената после породувањето претрпува голем број на промени...
Бил Гејтс е еден од најбогатите луѓе на планетата...
Туширањето е многу едноставен начин за да ја одржувате секојдневната хигиена...
Сабрина има многу морничава болка во животот, затоа што секогаш кога треба да уринира...
Кога ќе пукне водењакот, тоа е знак дека бебето е спремно да дојде на овој свет...
Воздухот најчесто во теретана е исполнет со дезодоранс и спреј за тело за намалување ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....