ВИЦ

Водат двајца Македонци на бесилка. Едниот:
– Дај да направиме нешто, да се бориме, да избегаме…

Другиот:
– Ќути да не стане полошо!


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 29 Декември 2017 19:09 Здравје
Зошто жените најмногу забременуваат во зима?
Причината зошто жените најчесто забременуваат во зима е откриена и воопшто не е романтична...Веројатно знаете дека најмногу бебиња се раѓаат во месец Септември затоа што најчест број од нив се зачнуваат за време новогодишните празници. Иако прво на памет ни паѓаат новогодишните забави на кои се случуваат безброј работи без контрола, тоа не е главната причина.

Точно е дека ладното време делумно влијае за зголемување на сексуалните активности особено кога се наоѓате во топол кревет, но всушност како што објави едно списание станува збор дека квалитетот на спермата во зима е подобар за ралика од другите годишни сезони а матката е поподготвена да забремени поради краткотрајноста на денот во зима.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Луѓето се повеќе бараат природни начини на лекување за своите здравствени проблеми...
Многу едноставно решение за потемнета кожа...
Третман фокусиран на емоционална и духовна благосостојба...
Актерката го пие ова смути секое утро,а килограмите се топат...
Една блогерка откри одличен трик што го крие подбрадокот...
Ситуација во која не се препорачува намалување на покачена температура со лекови...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...