ВИЦ

- Ало, добар ден, Бранко ми треба?
- А кој го бара?
- Еден негов пријател.
- Лажеш, Бранко е инспектор, он нема пријатели.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 05 Јануари 2018 18:50 Здравје
Како успеала да излекува рак со евтин зачин

Деменека Фергусон со години неуспешно се борела против ракот на крвта...


Деменека конечно успеала да ја сопре болеста со помош на состојка што ја имаме речиси во секоја кујна. Таа сега води нормален живот без потреба од напорни третмани.

Лекарите потврдуваат дека таа е првиот случај што се излекувал со помош на зачини. 67-годишната жена земала по 8 грами куркума секој ден. Таблетите Куркумин чинат по 60 евра за 10 дена. Тие може да го заштитат човекот од неколку видови рак, како и Алцхајмерова болест, болест на срцето и депресија.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Луѓето се повеќе бараат природни начини на лекување за своите здравствени проблеми...
Многу едноставно решение за потемнета кожа...
Третман фокусиран на емоционална и духовна благосостојба...
Актерката го пие ова смути секое утро,а килограмите се топат...
Една блогерка откри одличен трик што го крие подбрадокот...
Ситуација во која не се препорачува намалување на покачена температура со лекови...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...