ВИЦ

Плавуша целата тресејќи се влегува во секс шоп:
- Продавате ли вибратори?
- Да продаваме.
- А знаете ли како се запираат?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 18:44 Здравје
Зошто не смеете да носите стегач за коса на рачниот зглоб?

Може сериозно да го наруши вашето здравје...Една жена носела стегач за коса околу рачниот зглоб кога приметила дека и отекува,па откако не и помогнале ниту антибиотици решила да оди на итна помош.

Одри Коп мислела дека отокот е каснување од пајак,но таа била примена во болницата со три различни инфекции и имала среќа што не добила сепса што сериозно можело да го загрози нејзиниот живот.Лекарите морале да направат мал рез на нејзиниот зглоб и да го дренираат отокот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џесика изгледа одлично за нејзината возраст и има дури седум деца...
Kaшичките за бебиња од јагода и малина во јаболко...
Луѓето се повеќе бараат природни начини на лекување за своите здравствени проблеми...
Многу едноставно решение за потемнета кожа...
Третман фокусиран на емоционална и духовна благосостојба...
Актерката го пие ова смути секое утро,а килограмите се топат...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...