ВИЦ

Фејсбук венчавка

Maтичарот:
- "Дали се согласувате да го промените својот Фејсбук статус од SINGLE во MARRIED?"
Младоженецот и младенката:
- "Да!"
Матичарот:
- "Ги молам кумовите да дојдат и да кликнат LIKE!"

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 05 Февруари 2018 12:09 Здравје
Како да се заштитите од бактерии со зеленчук

Залепете парче од овој зеленчук на рака...Белиот лук може да го заштити нашето тело од бактерии,вируси и инфекции,а најдобар ефект има ако се конзумира наутро на празен желудник.Постои и друг начин на кој може да се употреби белиот лук за подобрување на вашето здравје,а не станува збор за орална употреба.

Ставете парче до лукот на лента и залепете на кожата,точно на пределот на телото каде се наоѓаат прадавиците предизвикани од Хпв.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Експерти од Белгија дошле до заклучок како да ги натераат децата да јадат зеленчук...
Брена Хакаби почнала со сноубординг кога лекарите и ампутирале нога...
Диетите се веќе непотребни, затоа што има други и подобри начини за начин на живеење....
Одржувањето на куќата никога не е лесна и едноставна работа...
Јадете повеќе зеленчук, постојано го слушаме тоа од личните тренери и лекарите...
Сигурно веќе сте забележале дека на мажите рацете им се потопли зимата отколку на жен...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...