ВИЦ

Што да правиме?

Тоне брод. Јапонецот вознемирено оди горе-долу а Црногорецот мирно си седи.
- "Што да правиме?" - прашува Јапонецот.
- "Да ти е*ам мајката јапонска, вие само нешто да правите!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Здравје & Убавина
Ако се прашувате зошто опијатите предизвикуваат зависност и како мозокот се навлекува на дрога...
Оралната и денталната хигиена е многу важна за целокупното здравје...
29 април е прогласен за Меѓународен ден на танцот...
Малото пони било најдено во затворен простор...
Во одредени случаи со отстранувањето на влакненцата од телото мора да се внимава...
Зад цврстата танчерска фигура на пејачката стојат строги правила за исхрана...
Важно е навремено да ги препознаете опасните симптоми и на време да реагирате...
Холестеролот е најпознатата маснотија во организмот...
Секоја диета и начин на слабеење подразбира и пиење на доволни количини на вода...
Брачниот пар Гил од Пенсилванија биле воодушевени кога ги виделе близнаците на ултразвук...
Клои Џордан се спасила благодарение на нејзината селфи фотка...
Ако не можете да го балансирате стоењето на една нога подолго од 20 секунди, тоа може да биде знак...
Ако расположението ви се менува кога сте гладни, тоа не е ваша вина...
Вирусот е супстанца што го напаѓа телото, од кое може да се одбраниме само кога имаме многу моќен и...
Секое животно е посебно само по себе, па така и козата...
Пробајте ја оваа техника ако сакате да изгледате поубаво и да се чувствувате убаво...
Страница 9 од 209


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...