ВИЦ

Одат двајца полицајци по улица мртви пијани и гледат еден таксист и го прашуват:
- Колку пати треба да одведеш тројца луѓе од Струмица до Радовиш?
Таксисто вели:
- Но вие сте двојца!
На тоа едниот од полицајците му враќа:
- Па зарем ти нема да се возиш со нас?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Здравје & Убавина
Сабрина има многу морничава болка во животот, затоа што секогаш кога треба да уринира ја боли многу...
Кога ќе пукне водењакот, тоа е знак дека бебето е спремно да дојде на овој свет...
Воздухот најчесто во теретана е исполнет со дезодоранс и спреј за тело за намалување на лошиот мири...
Познавањето на крвната група е многу важно за ситуации кога ќе ви треба трансфузија...
Многу добро знаеме дека алкохолот многу здебелува, а и слатките исто така...
Ако имате настинка, памокот со алкохол тоа ќе ви го регулира...
Семките од тикви веќе илјадници години се користат за медицински цели, оти се богат извор на витами...
Мајката Андријана Перковиќ од Сплит е личен тренер за вежбање...
Тамаринското овошје е одлично за црниот дроб...
Недостатокот на време никогаш не може да биде изговор за вашето здравје...
Роксен Тарнер од австралискиот град Перт го запишала својот 9 месечен син Макс на пливање...
Промената на времето може да го ослабнат имунитетот поради преобемна работа...
Лушпата од јајца е многу богата со калциум, која ни е многу потребна...
Овие растенија се истражувани и анализирани од страна на НАСА...
Џек Тауерс изгубил огромна телесна тежина - од 215кг на 120 кг...
„Секој ден живеам со ова и секое движење ми е агонија“, вели Венди...
Страница 3 од 209


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...