ВИЦ

Таткото му вели на својто син:
- Оди до продавница да земеш пиво!
- Не сакаммм.
- Оди, мора да ме слушаш, јас сум ти татко!
- Кога ти велам не сакам, не сакам и не сакам...
- Оди бре, мора да ме слушаш, јас те направив!
- Епа, ама си ме направил...

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Здравје & Убавина
Јод се користело порано за лекување и превенција на многу болести...
Стареењето е појава што секој го стигнува, но можеме малку барем да ја олабавиме физичката појава н...
Рударско-енергетскиот комбинат Битола е меѓу најголемите загадувачи во Европа...
Веројатно не постои човек што нема да биде фрустриран ако му ја згрешат нарачката...
Ако чувствувате негативна енергија во домот и недостаток на хармонија, проверете ги овие нешта...
Хроничниот стрес најчесто тивко и постојано влијае врз нашиот организам...
Не оставајте вода во пластично шише во автомобил паркиран на сонце...
Мајките што се породуваат не мора да паузираат со јога...
Бабата има одлична гимнастичарска изведба на разбој...
Нема потреба да нагласуваме колкава штета може да му нанесе дрогата на човекот...
Линиите на дланката не служат само за предвидување на иднината...
90% од сите видливи симптоми за предвремено стареење на кожата се предизвикува од УВ зраците...
На интернет се појави „чудотворен“ рецепт за стеснување и подмладување на вагината...
Сите го јадеме овој адитив го храната, за кој сме сигурни дека не го знаете...
Мајонезот како задолжителен додаток кон сендвичите, е одличен и за коса...
Пред официјално да почне со работа, лекарот мора да помине прво ригорозни тестови...
Страница 7 од 209


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...