ВИЦ

Шеќерна болест

Добил Мујо шеќерна болест и му се жали на Хасо:
- "Ете не смеам да јадам баклава и ништо такво, а не смеам ниту на Фата позади."
- "Абе ајде, јасно ми е за баклавата и другите слатки, но секс?"
- "Е мој пријателе, па тоа ми беше најслатко."

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 03 Јуни 2016 08:25 Филм
Бетмен и Супермен - досега необјавени сцени

Продолжената верзија за последното продолжение на филмот за судирот меѓу двајцата суперхерои Бетмен и Супермен ќе биде пуштена на 28 јуни...Конечно е објавен новиот трејлер за „Бетмен против Супермен: Зората на праведните“ (Batman v. Superman: Dawn of Justice).

Погледнете ги новите сцени од филмот со Бен Афлек - Бетмен  и Хенри Кавил - Супермен:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...