Маркетинг

Забавно информативниот портал ИНТЕРЕСНО постои од Ноември 2008 година.

Моментално ИНТЕРЕСНО има повеќе од 320 000 посетители месечно со
повеќе од 1 000 000 прелистувања на нашите страници.ИНТЕРЕСНО ви нуди можност да се рекламирате со закупување на банер позиција со минимално траење од 1 недела.

Банер позициите заедно со соодветните димензии, кои што можете да ги закупите се прикажани на следната слика.

Превземи PDF понуда.

За сите останати прашања ве молиме контактирате не овде.

Bookmark and Share


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...