ВИЦ

Касно вечер дошол Мујо пијан дома, Фата отвара врата и му вика:
- Пак си мртов пијан, а!?
А Мујо:
- Молчи Фато, доволно сум казнет што те гледам дупло!

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Филм
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...
Леонардо ДиКаприо упати многу важна порака кон сите на филмот Титаник...
Метју Пери, во улога на Чендлер од култната серија „Пријатели“, не сака да се снима нова серија...
Се сеќавате ли на малиот од популарната комедија „Погледни кој зборува“...
Пушењето на цигари е лоша навика и не треба да го правиме тоа...
Зад себе има долга годишна кариера, но Џенифер Анистон сите ја паметат најмногу по улогата на Рејч...
Барале суперхерои од цел Советски Сојуз за да се борат против злонамерниците...
Обожавателите на Титаник не би можеле ниту да замислат како би изгледал филмот без Леонардо ДиКапри...
Компанијата EA го објави првиот трејлер за новиот дел на Mass Effect...
Продолжената верзија за последното продолжение на филмот за судирот меѓу двајцата суперхерои Бетме...
Сега може многу лесно да дознаете кој филм бил најгледан во моментот кога сте се родиле...
„Опасната Џејн“ или „Jane Got a Gun“ е новиот американски вестерн филм, во кој главна улога е доби...
Во Дубровник веќе неколку дена се снима продолжението на серијалот „Војна на ѕвездите“, а на интер...
Мозокот ќе ви пукне од овој начин на гледање...
Ова е тајната формула за да добиете репутација на лошо момче...
Страница 1 од 89


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...