ВИЦ

Разумен шеф

Во 7 наутро влегува тип во канцеларија кај својот шеф:
- "Шефе, дали денес можам да добијам слободен ден, морам да и помогнам на жената да направи генеркалка дома зашто доаѓа мајка и по која морам после да одам на аеродром?"
- "Не!"
- "Благодарам шефе, знаев дека секогаш можам да се потрпам на вас!"

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

ГАЛЕРИЈА - Мачките како заштитници


Macke-1
 
Macke-2
 
Macke-3
 
Macke-4
 
Macke-5
 
Macke-6
 
Macke-9
 
Macke-10
 
Macke-11
 
Macke-12
 
Macke-13
 

 

 


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...