ВИЦ

Мујо и Хасо влегуваат во кафана и ја прашуваат келнерката:
- Срцка, убава ви е ракијата?
- Исто како мене!
- Епа.., дај едно пиво!

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вести
Гневниот сопственик на BMW серија 7, Хади Пурмосени, го запалил својот автомобил пред фабриката на...
Во ресторан во Фредериксбург, Тексас, Рејчел Мајрик, имала се, само не мирна и пријатна вечера со с...
Две жени облечени како калуѓерки се обиделе да ограбат банка во мало место во Пенсилванија...
Претходно пишувавме за Биг Бен, кој од денес официјално ќе молчи...
Ѕвоното на Биг Бен во познатата саат кула ќе престане да ѕвони од пладне, на 21 август...
На 17 брегот на реката Сена во Париз, е пронајден леш од кит...
Луѓето веќе не можат да прават што сакат на улица...
Царинските служби на франкфуртскиот аеродром заплениле 35 тони од заразната играчка на влезот во Ге...
Автобус со коптски христијани е нападнат во Египет, при што настрадале 35 лица, а 26 се повредени.....
Полицијата во Кувајт уапсила гулаб што пренесувал околу 200 таблети екстази...
Организацијата Викиликс открива дека ЦИА за време на Студената војна имала бизарна идеја за шпионир...
6 килограми злато се случајно пронајдени во пијаното на британско училиште...
За 4 дена во Канада исчезнала реката Силмс поради климатските промени, која тече веќе 300 години...
Црквата во украинскиот град Шервонохрад за Велигден ја открила новата бизарна фреска...
Снегот синоќа ги покри Тара, Златибор и Копаоник во Србија...
Уредно стрижаните мустаќи станаа популарни кај министрите на претседателот на Турција, Рецеп Таип Е...
Страница 1 од 164


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...