ВИЦ

Девојката му вика на дечкото:

- Што ако сум се лапала со друг, тоа не значи дека те варам.

А дечкото и одговара:

- Што ако ти удрам бокс со лева рака, а јас сум деснак, тоа не значи дека сум те тепал.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 02 Декември 2016 11:49 Филм
Кој требало да ја глуми Рејчел во „Пријатели“?
Зад себе има долга годишна кариера, но Џенифер Анистон сите ја паметат најмногу по улогата на Рејчел Грин во најпопуларната серија „Пријатели“...Можете ли да го замислите филмот „Пријатели“ без било кој од глумците што ги знаеме? Сигурни сме дека никој друг не можете да замислите во улогата на Рејчел, што ја толкуваше Џенифер Анистон.

За оваа улога била наменета Куртни Кокс, продуцентите прво и ја намениле улогата на Рејчел, но таа подоцна побарала аудиција за улогата на Моника, затоа што сметала дека се работи за посилна женска улога. Улогата на Рејчел потоа и е понудена на Теа Леони, но таа се откажала од „Пријатели“ поради друга серија, а продуцентите потоа ја доделиле улогата на Џенифер Анистон.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...
Меколи Калкин беше детето што сите го обожаваа и беше филмска ѕвезда кога беше мал...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...