ВИЦ

Двајца пензионери прават муабет:
- Абе, можеш да имаш секс?
- Да чукнам во дрво, можам.
- Абе и јас можам да чукнам во дрво, ама дали можеш да имаш секс?


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 03 Јануари 2018 09:45 Филм
Тешкото минато на Џорџ Лукас

Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...

Во моментот кога прв пат направил скрипта од филмот, ниту едно студио не сакал ниту да слушне за идејата. Филмот што денес е глобално познат и една од најдобрите филмски франшизи, во минатото Џорџ Лукас започнал да го снима со сиромашен буџет, а не можел да најде ниту актери.

Глумците постојано се откажувале од идејата, затоа што не можеле да ги толкуваат улогите, исто како што не сакале да работат и со толку пари. Погледнете што се поминал Лукас:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џенифер Лоренс е една од најплатените и најмногу барана актерка...
Никогаш немаше да ја приметите грешката...
Ѕвездата од филмот "Forest Gamp", освои најголем број на гласови во анкетата од позн...
Џорџ Лукас е продуцентот што го направи филмот Ѕвездени Војни...
Основачот на Alibaba, кинескиот милијардер Џек Ма, покажа импресивни умешности во бо...
33 години поминаа од првиот дел на филмот Терминатор...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...