ВИЦ

Плакар

Мујо и Хасо носат плакар и треба да ко качат на 40-ти кат.
Мујо: - "Имам една лоша и една добра вест. Која ја сакаш првa?"
- "Добрата."
- "Добрата е што го качивме плакарот на 40-ти кат."
- "А лошата?"
- "Е лошата е дека сме во погрешна зграда!"

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 12 Август 2017 17:57 Занимливости
Можете ли да јадете струја? Овој човек може

Нареш Кумар (42) од Индија тврди дека има уникатен дар...Кумар црпи енергија од електричната струја и тоа го храни, кога дома нема јадење. Тој вели дека дарбата ја открил на работа и сосема случајно, кога допрел жица под напон, но ништо лошо не му се случило.

Тогаш одлучил детално да ги испита своите способности. Зграпчил уште неколку жици под напон и сфатил дека струјата може да ја користи како храна.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џеф Безос, сопственикот на Amazon, донираше часовник кој ќе биде инсталиран како „сим...
Секоја успешна жена морала да помине низ различни фази од животот...
Ноќен кошмар е да ви се запушат цевките кога живеете во стан...
Многу трудници се воодушевени со оваа иновативна маска за стомакот...
Следните хороскопски знаци не трпат неверство и грубост, тие веднаш ги отстрануваат т...
Цвеќињата може секаде да го најдат своето место...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...